AC2M0013120K
Productnummer DigiKey
5875-AC2M0013120K-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AC2M0013120K
Beschrijving
SIC MOSFET N-CH 1200V 167A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 167 A (Tc) 555W (Tc) Through-hole TO-247-4
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
13mOhm @ 100A, 18V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
2,9V @ 12mA
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
+22V, -10V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
555W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
18V