ABR300-48S
Productnummer DigiKey
3550-ABR300-48S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ABR300-48S
Beschrijving
300W AC/DC Power Brick 48V Out
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 6,25A 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Functies
Verstelbare uitgang, grondplaat, PFC, afstandsgevoeligheid, universele ingang
Fabrikant
ARCH Electronics Corp
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Serie
Efficiëntie
91%
Verpakking
Retailverpakking
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
11-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
4,61" L x 2,42" B x 0,52" H (117,2mm x 61,4mm x 13,2mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
48V
Lijnregeling
±1%
Stroom - uitgang (max.)
6,25A
Belastingsregeling
±1%
Vermogen (watt)
300 W