AFCH25-15S
Productnummer DigiKey
3550-AFCH25-15S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFCH25-15S
Beschrijving
25W AC/DC Power Module, 15V Out
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 1,666A 90 ~ 264 VAC, 90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Categorie
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Fabrikant
ARCH Electronics Corp
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
88%
Verpakking
Retailverpakking
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
4-DIP-module
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
2,07" L x 1,08" B x 0,93" H (52,5mm x 27,5mm x 23,5mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC, 90 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC, 120 ~ 370 VDC
Standaard nummer
60335-1; 60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
15V
Lijnregeling
±1%
Stroom - uitgang (max.)
1,666A
Belastingsregeling
±2%
Vermogen (watt)
25 W