AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
Productnummer DigiKey
3619-AS-XBEE-WIFI-2.4-INT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT
Beschrijving
WIFI NTRIP MASTER
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
WiFi 802,11b/g/n RF-transceivermodulen 2,4GHz Antenne niet inbegrepen, U.FL Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS-XBEE-WIFI-2.4-INT Modellen
Categorie
Datasnelheid
115,2kbps
Fabr.
Seriële interfaces
UART
Verpakking
Box
Type antenne
Antenne niet inbegrepen, U.FL
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
3V ~ 3,6V
RF familie/standaard
WiFi
Type montage
Opbouwmontage
Protocol
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
2,4GHz