RFB300-48S28-R5J
Productnummer DigiKey
454-1485-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RFB300-48S28-R5J
Beschrijving
DC DC CONVERTER 16.8-29.4V 300W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 16,8 ~ 29,4V 11A 36V - 75V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
11A
Fabr.
Vermogen (watt)
300 W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tray
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
91%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
36V
Verpakking / doos
9-DIP-module, 1/2 brick
Spanning - ingang (max.)
75V
Grootte / afmetingen
2,39" L x 2,27" B x 0,50" H (60,7mm x 57,7mm x 12,7mm)