ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
Productnummer DigiKey
AE10930-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADF15A-KG-TASB5
Beschrijving
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 positie D-Sub Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Connector
Categorie
Flenskenmerk
Koppelzijde, vrouwelijke schroefsluiting (4-40)
Fabr.
Aansluiting
Soldeersel
Verpakking
Tray
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact
Goud
Stijl connector
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Nominale stroom (A)
1A
Aantal posities
Backset spacing
0,590" (14,99mm)
Aantal rijen
2
Functies
Printplaatvergrendeling
Type montage
Nominale spanning
250V