AFFC-100-06-076-11
Productnummer DigiKey
AE11348-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFFC-100-06-076-11
Beschrijving
CABLE FFC/FPC 6POS 1MM 3"
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6 Positie FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 3,000" (76,20mm)
Categorie
Hoogte
0,039" (1,00mm)
Fabrikant
Assmann WSW Components
Lengte
3,000" (76,20mm)
Verpakking
Bulk
Lengte - blootliggende uiteinden
0,138" (3,50mm)