AFFC-100-26-254-11 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
GCT
Op voorraad: 483
Gegevensblad
Similar
GCT
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Afbeelding van AFFC-100-26-254-11 is niet beschikbaar
AFFC-100-26-254-11
Productnummer DigiKey
AFFC-100-26-254-11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFFC-100-26-254-11
Beschrijving
CABLE FFC/FPC 26POS 1MM 10"
Gedetailleerde beschrijving
26 Positie FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 10,0" (254,0mm)
Categorie
Hoogte
0,039" (1,00mm)
Lengte
10,0" (254,0mm)
Lengte - blootliggende uiteinden
0,138" (3,50mm)