AK-SATA-PC-015
Productnummer DigiKey
AE10087-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AK-SATA-PC-015
Beschrijving
CBL ASSY 4P PL-SATA 15P PL 0.49'
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Kabel compleet Rechthoekige 04 pos. stekker naar SATA 15 pos. stekker 0,49' (150,0mm)
Categorie
Lengte
0,49' (150,0mm)
Fabrikant
Assmann WSW Components
Kabeltype
Individueel
Serie
Kleur
Meerdere
Verpakking
Box
Afscherming
Niet afgeschermd
Status onderdeel
Actief
Gebruik
Intern, voedingskabel
Type aansluiting
Rechthoekige 04 pos. stekker naar SATA 15 pos. stekker