ASUB-277-37TP26
ASUB-277-37TP26
ASUB-277-37TP26
Productnummer DigiKey
AE10963-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASUB-277-37TP26
Beschrijving
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
37, 37 positie D-Sub - gestapeld Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Connector
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASUB-277-37TP26 Modellen
Categorie
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal, vertind
Fabr.
Afwerking contact
Goud
Verpakking
Tray
Dikte afwerking contact
Flash
Status onderdeel
Actief
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl connector
Nominale stroom (A)
3A
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Functies
Printplaatvergrendeling
Aantal posities
Nominale spanning
250V
Aantal rijen
2, 2
Kleur
Zwart
Type montage
Diëlektrisch materiaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Grootte omhulsel, indeling connector
4 (DC, C); 4 (DC, C)
Materiaal contact
Koperlegering
Type contact
Signaal
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C