AWG28-9/F/300
Productnummer DigiKey
AE09M-300-ND
123-AWG28-9/F/300-DS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AWG28-9/F/300
Beschrijving
CBL RIBN 9COND 0.05 MULTI 300'
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Multiple 9 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable
Categorie
Kleur omhulling
Fabr.
Dikte lint
0,035" (0,89mm)
Serie
Breedte lint
0,450" (11,43mm)
Verpakking
Spoel
Digi-Spool™, Continous Spool
Materiaal omhulling (isolatie)
Polyvinylchloride (PVC)
Status onderdeel
Actief
Spanning
300 V
Kabeltype
Platte kabel
Bedrijfstemperatuur
105°C