119A-99A00-R02
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
119A-99A00-R02
Productnummer DigiKey
4827-119A-99A00-R02TR-ND - Tape & Reel (TR)
4827-119A-99A00-R02CT-ND - Cut Tape (CT)
4827-119A-99A00-R02DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
119A-99A00-R02
Beschrijving
MINI PCI EXPRESS SOCKET, H=9.9MM
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
52 positie Vrouwtje Connector PCI Express Mini Card Goud 0,031" (0,80mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
119A-99A00-R02 Modellen
Categorie
Uitlezen
Dubbel
Fabrikant
ATTEND Technology
Functies
Printplaatgeleider
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage, rechte hoek
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
Soldeersel
Type kaart
PCI Express Mini Card
Materiaal contact
Fosforbrons
Geslacht
Vrouwtje
Afwerking contact
Goud
Aantal posities/vak/rij
18; 8
Dikte afwerking contact
Flash
Aantal posities
52
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Dikte kaart
0,039" (1,00mm)
Materiaal - isolatie
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Aantal rijen
2
Aansluitingsrijen
2
Hoogte
0,031" (0,80mm)