ABC200-1024G
Productnummer DigiKey
179-2431-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ABC200-1024G
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ABC200-1024G Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
4.2 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
91%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
PFC, detectie op afstand, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,44" H (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE
Stroom - uitgang 1
8.5 A