MBC250-1024G
Productnummer DigiKey
179-2437-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBC250-1024G
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MBC250-1024G Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
Medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
90%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,50" H (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 1
10.5 A