MPB125-3000G
Productnummer DigiKey
179-2277-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPB125-3000G
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 125W
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 3 Uitgang 5V 12V -12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 3
500 mA
Fabr.
Vermogen (watt)
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Spanning - isolatie
3 kV
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
83%
Type
Open frame
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Aantal uitgangen
3
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling, PFC, detectie op afstand, universele ingang
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang 1
5V
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,00" H (127,0mm x 76,2mm x 25,4mm)
Spanning - uitgang 2
12V
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 3
-12V
Minimale vereiste belasting
Ja
Stroom - uitgang 1
16.5 A
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 2
5 A