SDI50-12-UD-P6R
Productnummer DigiKey
SDI50-12-UD-P6R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDI50-12-UD-P6R
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Gedetailleerde beschrijving
12V 50 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
SDI50-12-UD-P6R Modellen
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Barrelplug R/A, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
72" (1,83m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang
12V
Stroom - uitgang (max.)
4,2A
Gewicht
0,684 lb (310,26 g)
Vermogen (watt)
50 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
150mW (max.)