SDI65-24-UD-P5
SDI65-24-UD-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI65-24-UD-P5
Productnummer DigiKey
179-SDI65-24-UD-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDI65-24-UD-P5
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 65 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SDI65-24-UD-P5 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Polarisatie
Positief midden
Fabrikant
Bel Power Solutions
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Spanning - uitgang
24V
Standaard nummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
2,71A
Gewicht
0,684 lb (310,26 g)
Vermogen (watt)
65 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
210mW (max.)