SDM65-12-UD2-P5 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Gegevensblad
12V 60 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer Ingang
SDM65-12-UD2-P5
Productnummer DigiKey
SDM65-12-UD2-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDM65-12-UD2-P5
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SDM65-12-UD2-P5 Modellen
Geen stroomverbruik
210mW (max.)
Toepassingen
Medisch
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,69" L x 2,36" B x 1,42" H (119,0mm x 60,0mm x 36,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CUL, PSE, TUV, UKCA, UL
Stroom - uitgang (max.)
5A
Vermogen (watt)
60 W