SWI24-24-N-P5R
SWI24-24-N-P5R
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SWI24-24-N-P5R
Productnummer DigiKey
179-SWI24-24-N-P5R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SWI24-24-N-P5R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 24 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SWI24-24-N-P5R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Polarisatie
Positief midden
Fabrikant
Bel Power Solutions
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug R/A, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Type ingang
Vast blad
Grootte / afmetingen
2,83" L x 1,34" B x 2,05" H (72,0mm x 34,0mm x 52,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Spanning - uitgang
24V
Standaard nummer
C22,2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
1A
Gewicht
0,327 lb (148,32 g)
Vermogen (watt)
24 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
100mW (max.)