SWI25-12-N-P5
Productnummer DigiKey
179-SWI25-12-N-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SWI25-12-N-P5
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 25W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 25 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
EDA/CAD-modellen
SWI25-12-N-P5 Modellen
Geen stroomverbruik
75mW (max.)
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Snoerlengte
70,9" (1,80 m)
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,80" L x 1,30" B x 1,91" H (71,0mm x 33,0mm x 48,4mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
EN, FCC, UL
Stroom - uitgang (max.)
2,1A
Standaard nummer
55011 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 62368-1
Vermogen (watt)
25 W