SWI5-12-E-P5
Productnummer DigiKey
179-SWI5-12-E-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SWI5-12-E-P5
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 6 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
EDA/CAD-modellen
SWI5-12-E-P5 Modellen
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Europa
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Ingangsconnector
CEE 7/16
Grootte / afmetingen
0,89" L x 1,42" B x 2,58" H (22,6mm x 36,0mm x 65,6mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, IEC
Spanning - uitgang
12V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Gewicht
0,177 lb (80,29 g)
Vermogen (watt)
6 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
75mW (max.)