SWI60-24-E-P5
Productnummer DigiKey
179-SWI60-24-E-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SWI60-24-E-P5
Beschrijving
AC-DC, 24 VDC, 2.50 A, SW, WALL-
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 60 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
EDA/CAD-modellen
SWI60-24-E-P5 Modellen
Categorie
Geen stroomverbruik
210mW
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Europa
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Ingangsconnector
CEE 7/16
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,74" L x 1,40" B x 2,14" H (95,0mm x 35,5mm x 54,4mm)
Spanning - uitgang
24V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
60 W