VMS-130-36
Productnummer DigiKey
179-VMS-130-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VMS-130-36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 130W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 80 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VMS-130-36 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
Medisch
Serie
Spanning - isolatie
4 kV
Verpakking
Box
Efficiëntie
94%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Open frame
Functies
PFC
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 1,20" H (76,2mm x 50,8mm x 30,5mm)
Spanning - uitgang 1
36V
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, UKCA
Stroom - uitgang 1
3.6 A