VOF-120D-48
Productnummer DigiKey
179-VOF-120D-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VOF-120D-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,28" H (101,6mm x 50,8mm x 32,5mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, UKCA
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
2.5 A