VOF-30C-S48
Productnummer DigiKey
179-VOF-30C-S48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VOF-30C-S48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 30W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VOF-30C-S48 Modellen
Categorie
Toepassingen
Huishoudelijke apparaten, ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
88%
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Functies
Universele ingang
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 1,06" H (76,2mm x 50,8mm x 27,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, EN, IEC, UL
Spanning - uitgang 1
48V
Standaard nummer
55024; 55032 Class A; 62368-1
Stroom - uitgang 1
625 mA