VOF-65C-S12 is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Bel Power Solutions
Op voorraad: 1
Gegevensblad
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Ingang
VOF Chassis Mount Power Supply Expansion Series | Datasheet Preview
How to Measure Ripple & Noise in Power Supplies
VOF-65C-S12
Productnummer DigiKey
179-VOF-65C-S12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VOF-65C-S12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VOF-65C-S12 Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
85%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 1,18" H (76,2mm x 50,8mm x 30,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Spanning - uitgang 1
12V
Stroom - uitgang 1
5.42 A