SW-093-145
Productnummer DigiKey
SW-093-145-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SW-093-145
Beschrijving
WASHER SHOULDER #4 NYLON
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
#4 Aanzetstuk ring 0,142" (3,60mm) dikke Nylon
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SW-093-145 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Diameter - buiten
0,235" (5,97mm)
Fabrikant
Bivar Inc.
Diameter - schouder
0,140" (3,56mm)
Serie
Dikte - totaal
0,142" (3,60mm)
Verpakking
Zak
Lengte - onder kop
0,093" (2,36mm)
Status onderdeel
Actief
Materiaal
Nylon
Grootte draad/schroef/opening
#4
Basisproductnummer
Diameter - binnen
0,115" (2,92mm)