BT151885
Productnummer DigiKey
4777-BT151885-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BT151885
Beschrijving
Blade 5G Cellular Vehicle Antenn
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5G Blad RF-antennes 4,4dBi
Categorie
Frequentiebereik
600MHz, 698MHz ~ 806MHz, 806MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.88GHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz, 1.91GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.6GHz ~ 3.75GHz