BOS1211AQR
Productnummer DigiKey
2158-BOS1211AQRTR-ND - Tape & Reel (TR)
2158-BOS1211AQRCT-ND - Cut Tape (CT)
2158-BOS1211AQRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BOS1211AQR
Beschrijving
IC MTR DRV PIEZO 9V-16V 24-VFQFN
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Motordriver Vermogens-MOSFET SPI 24-QFN (4x4)
Categorie
Spanning - voeding
9V ~ 16V
Fabrikant
Boreas Technologies
Spanning - belasting
120V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)