3296W-1-101LF
Productnummer DigiKey
3296W-101LF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
3296W-1-101LF
Beschrijving
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 25.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
3296W-1-101LF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Bourns Inc.
Aantal omwentelingen
25.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Buis
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
100 Ohms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,375" x 0,190" oppervlak (9,53mm x 4,83mm)
Tolerantie
±10%