Afbeelding van CRF2010-FZ-R050ELF is niet beschikbaar
CRF2010-FZ-R050ELF
Productnummer DigiKey
118-CRF2010-FZ-R050ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CRF2010-FZ-R050ELF
Beschrijving
CRF2010-FZ-R050ELF
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 mOhms ±1% 1,5W Chipweerstand 2010 (5025 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie Metaalelement
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Weerstand
Klasse
AEC-Q200
Tolerantie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Vermogen (watt)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)