CRF2010-JZ-R010ELF
Productnummer DigiKey
118-CRF2010-JZ-R010ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CRF2010-JZ-R010ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CRF2010-JZ-R010ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CRF2010-JZ-R010ELF
Beschrijving
METAL STRIP 2010
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 mOhms ±5% 1,5W Chipweerstand 2010 (5025 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig Metaalelement
Categorie
Functies
Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)