CRF2512-JZ-R002ELF
Productnummer DigiKey
118-CRF2512-JZ-R002ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CRF2512-JZ-R002ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CRF2512-JZ-R002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CRF2512-JZ-R002ELF
Beschrijving
RES 0.002 OHM 5% 2W 2512
Gedetailleerde beschrijving
2 mOhms ±5% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig Metaalelement
EDA/CAD-modellen
CRF2512-JZ-R002ELF Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Grootte / afmetingen
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)