CRF2512-JZ-R003ELF is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
YAGEO
Op voorraad: 3.950
Gegevensblad
3 mOhms ±5% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig Metaalelement
CRF2512-JZ-R003ELF
Productnummer DigiKey
CRF2512-JZ-R003ELF-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CRF2512-JZ-R003ELF
Beschrijving
RES 0.003 OHM 5% 2W 2512
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CRF2512-JZ-R003ELF Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 170°C
Grootte / afmetingen
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)