CRF2512-JZ-R005ELF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CRF2512-JZ-R005ELF |
Beschrijving | RES 0.005 OHM 5% 2W 2512 |
Standaard levertijd fabrikant | 23 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 5 mOhms ±5% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig Metaalelement |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CRF2512-JZ-R005ELF Modellen |
Categorie | Functies Automotive AEC-Q200, stroomdetectie, vochtbestendig |
Fabr. | Temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 170°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2512 (6332 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Apparaatpakket leverancier |
Weerstand | Grootte / afmetingen 0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm) |
Tolerantie | Hoogte - geplaatst (max.) 0,031" (0,80mm) |