CVH252009-R47M is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Murata Electronics
Op voorraad: 608
Gegevensblad
470 nH Afgeschermd Meerlaags Inductor 1.8 A 40mOhm max. 1008 (2520 metrisch)
CVH252009-R47M
Productnummer DigiKey
CVH252009-R47MTR-ND - Tape & Reel (TR)
CVH252009-R47MCT-ND - Cut Tape (CT)
CVH252009-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CVH252009-R47M
Beschrijving
FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CVH252009-R47M Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR)
40mOhm max.
Fabr.
Frequentie - zelfresonerend
100MHz
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
1 MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Meerlaags
Verpakking / doos
1008 (2520 metrisch)
Materiaal - kern
Apparaatpakket leverancier
1008 (2520 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)