MF-MSMF010/33X-2
Productnummer DigiKey
118-MF-MSMF010/33X-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MF-MSMF010/33X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-MSMF010/33X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF-MSMF010/33X-2
Beschrijving
1812 RESETTABLE SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 33V 100 mA Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
Categorie
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
700 mOhms
Fabrikant
Bourns Inc.
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
15 Ohms
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch), hol
Spanning - max.
33V
Grootte / afmetingen
0,181" L x 0,128" B (4,60mm x 3,24mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
100 mA
Dikte (max.)
0,043" (1,10mm)
Stroom - inschakel (It)
300 mA
Goedkeuringsinstantie
cUR, cURus, TUV
Stroom - max.
40 A