MF-MSMF030-2
Productnummer DigiKey
MF-MSMF030-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MF-MSMF030-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-MSMF030-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF-MSMF030-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 30V 300 mA Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
EDA/CAD-modellen
MF-MSMF030-2 Modellen
Categorie
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
300 mOhms
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
3 Ohms
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - max.
30V
Stroom - hold (Ih) (max.)
300 mA
Grootte / afmetingen
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Stroom - inschakel (It)
600 mA
Dikte (max.)
0,043" (1,10mm)
Stroom - max.
10 A