MF-MSMF110/16-2
Productnummer DigiKey
MF-MSMF110/16-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MF-MSMF110/16-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-MSMF110/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF-MSMF110/16-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 16V 1.1 A Ih Opbouwmontage 1812 (4532 metrisch), hol
EDA/CAD-modellen
MF-MSMF110/16-2 Modellen
Categorie
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
40 mOhms
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
210 mOhms
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - max.
16V
Stroom - hold (Ih) (max.)
1.1 A
Grootte / afmetingen
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Stroom - inschakel (It)
2.2 A
Dikte (max.)
0,033" (0,85mm)
Stroom - max.
100 A