MF-NSMF005/30X-2
Productnummer DigiKey
118-MF-NSMF005/30X-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MF-NSMF005/30X-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-NSMF005/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF-NSMF005/30X-2
Beschrijving
FUSE RESET PPTC 1206 0.05A/30V
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 30V 50 mA Ih Opbouwmontage 1206 (3216 metrisch), hol
Categorie
Tijd tot inschakelen
1.5 s
Fabrikant
Bourns Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
2.8 Ohms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
20 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch), hol
Spanning - max.
30V
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
50 mA
Dikte (max.)
0,043" (1,10mm)
Stroom - inschakel (It)
150 mA
Goedkeuringsinstantie
cUL, cURus, TUV
Stroom - max.
40 A