MF-PSML200/12-2
Productnummer DigiKey
MF-PSML200/12-2TR-ND - Tape & Reel (TR)
MF-PSML200/12-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-PSML200/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MF-PSML200/12-2
Beschrijving
PTC RESET FUSE 12V 2A 0805
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Polymeer PTC herstelbare zekeringen 12V 2 A Ih Opbouwmontage 0805 (2012 metrisch), hol
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MF-PSML200/12-2 Modellen
Categorie
Tijd tot inschakelen
2 s
Fabrikant
Bourns Inc.
Weerstand - initieel (Ri) (min.)
5 mOhms
Serie
Weerstand - na inschakelen (R1) (max.)
50 mOhms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Polymeer
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch), hol
Spanning - max.
12V
Grootte / afmetingen
0,085" L x 0,053" B (2,15mm x 1,35mm)
Stroom - hold (Ih) (max.)
2 A
Dikte (max.)
0,055" (1,40mm)
Stroom - inschakel (It)
4 A
Goedkeuringsinstantie
cUL, cURus, TUV
Stroom - max.
50 A