SMBJ36CA
Productnummer DigiKey
SMBJ36CABTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ36CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ36CABDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMBJ36CA
Beschrijving
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AA
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
58,1V Klem 10,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AA (SMB)
EDA/CAD-modellen
SMBJ36CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
10,4A
Fabr.
Vermogen - piek puls
600W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
36V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
40V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
58,1V