SMLJ150CA
Productnummer DigiKey
SMLJ150CABTR-ND - Tape & Reel (TR)
SMLJ150CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMLJ150CABDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMLJ150CA
Beschrijving
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
243V Klem 12,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-modellen
SMLJ150CA Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
12,4A
Fabr.
Vermogen - piek puls
3000W (3kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type
Zener
Type montage
Opbouwmontage
Bidirectionele kanalen
1
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - sper doorslag (typ.)
150V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
167V
Basisproductnummer
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
243V