SMLJ33CA-Q | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SMLJ33CA-Q |
Beschrijving | TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB |
Standaard levertijd fabrikant | 25 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 53,3V Klem 56,2A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SMLJ33CA-Q Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 56,2A |
Fabr. | Vermogen - piek puls 3000W (3kW) |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Status onderdeel Actief | Soort Automotive |
Type Zener | Kwalificatie AEC-Q101 |
Bidirectionele kanalen 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 33V | Verpakking / doos DO-214AB, SMC |
Spanning - doorslag (min.) 36,7V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 53,3V | Basisproductnummer |