SMLJ33CA-Q
Productnummer DigiKey
118-SMLJ33CA-QTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SMLJ33CA-QCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMLJ33CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMLJ33CA-Q
Beschrijving
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
53,3V Klem 56,2A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-modellen
SMLJ33CA-Q Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
56,2A
Fabr.
Vermogen - piek puls
3000W (3kW)
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Bidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
33V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
36,7V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
53,3V