SMLJ40CA | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SMLJ40CA |
Beschrijving | TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC |
Standaard levertijd fabrikant | 20 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 64,5V Klem 46,4A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SMLJ40CA Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 46,4A |
Fabr. | Vermogen - piek puls 3000W (3kW) |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Type Zener | Type montage Opbouwmontage |
Bidirectionele kanalen 1 | Verpakking / doos DO-214AB, SMC |
Spanning - sper doorslag (typ.) 40V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - doorslag (min.) 44,4V | Basisproductnummer |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 64,5V |