SRP2012TMA-1R0M
Productnummer DigiKey
118-SRP2012TMA-1R0MTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-SRP2012TMA-1R0MCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRP2012TMA-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SRP2012TMA-1R0M
Beschrijving
FIXED IND 1UH 3.7A 48 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Inductor 3.7 A 48mOhm max. 0806 (2016 metrisch) Platte draad
Categorie
Q bij freq.
10 @ 1MHz
Fabr.
Frequentie - zelfresonerend
70MHz
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Materiaal - kern
Functies
Platte draad
Inductantie
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±20%
Verpakking / doos
0806 (2016 metrisch)
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Stroom - verzadiging
4,5A
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Afscherming
Afgeschermd
Basisproductnummer
DC-weerstand (DCR)
48mOhm max.