SSD-1000A-R-T
Productnummer DigiKey
118-SSD-1000A-R-T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSD-1000A-R-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR SWITCH 1000A
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 1000A 1 kanalen Stroomschakelaar Unidirectioneel
Categorie
Uitvoer
ModBus, RS485
Fabr.
Frequentie
DC ~ 5kHz
Serie
Lineariteit
±0,1%
Verpakking
Bulk
Nauwkeurigheid
±0,1%
Spanning - voeding
5V ~ 60V
Stroom - voeding (max.)
15mA
Sensortype
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C