SSD-1000A-R
Productnummer DigiKey
118-SSD-1000A-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSD-1000A-R
Beschrijving
CURRENT SENSOR 1000A
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 1000A 1 kanalen Stroomsensor Bidirectioneel Module
Categorie
Uitvoer
RS485
Fabr.
Lineariteit
±0,1%
Serie
Nauwkeurigheid
±0,1%
Verpakking
Bulk
Spanning - voeding
24V ~ 60V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
55mA (nom.)
Voor meten
DC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C