SSD-100A-R
Productnummer DigiKey
118-SSD-100A-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSD-100A-R
Beschrijving
SHUNT CUR 100A 24BIT ISOL RS-485
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 100A 1 kanalen Stroomsensor Bidirectioneel Module
Categorie
Frequentie
DC ~ 5kHz
Fabr.
Lineariteit
±0,1%
Serie
Nauwkeurigheid
±0,1%
Verpakking
Zak
Spanning - voeding
5V ~ 60V
Stroom - voeding (max.)
55mA (nom.)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C